kontakt oss

Cibes lift Norge AS

Idrettsveien 151
5353 STRAUME

Vi leverer løfteplattformer, kabinheiser og boligheiser til hele Norge!

Telefon: +47 56 32 00 09
E-post: info@cibeslift.no

Cibes, avdeling Oslo:

 

 

 

 

 

Adresse: Billingstadsletta 13, 1396 Billingstad

Lenke til kart 

Kontakt oss for avtale! 

VÅRE ÅPNINGSTIDER

Mandag – Fredag: 07.30 – 15.30
Idrettsveien 151, 5353 STRAUME

Vakttelefon: +47 907 59 553

Kontaktpersoner:

OSLO: 

Administrasjon:

Gunnar Brattli, Adm. direktør
gunnar.brattli@cibeslift.no

Ragna Marie Gillebo, Økonomisjef
ragna-marie.gillebo@cibeslift.no

Salg  og prosjektering:

Jan Minge, Salgsansvarlig:
+47 934 70 630jan.minge@cibeslift.no

Chris Thompson, Salg, boligheis:
+47 484 75 833 /chris.thompson@cibeslift.no

BERGEN:

Service, salg – og prosjektering:

Dan Terje Rønning, Avdelingsleder:
+47 905 77 667/ dan-terje.ronning@cibeslift.no

Tommy Jakobsen, Arbeidsleder:
+47 920 20 092/ tommy.jakobsen@cibeslift.no

Administrasjon:

Marianne Bru, Regnskapsansvarlig:
marianne.bru@cibeslift.no

Silje Brandsøy, Markedsansvarlig:
+47 975 93 519 / silje.brandsoy@cibeslift.no

 

levering i hele norge

Cibes har kontorer i både Bergen og Oslo, men vi er også tilstede i flere byer med vårt nyoppkjøpte selskap, Heisplan AS, som har hovedkontor i Ålesund, og kontorer i Trondheim og Oslo. Heisplan tilbyr ulike typer konvensjonelle heiser og rulletrapper.

Vår tilstedeværelse i de største byene, gjør det enkelt for oss å ha dyktige montører som reiser over hele landet og utfører installasjon, service og vedlikehold.

Cibes derfor det beste valget om du ønsker en partner som er kostnadseffektiv, kan tilby rask levering og god kundeservice!  

Be om gratis infopakke.

Leter du etter heisløsning til ditt hjem eller arbeidssted?

Be om digital informasjonspakke her!