kontakt oss

Cibes lift Norge AS

Idrettsveien 151
5353 STRAUME

Vi leverer løfteplattformer, kabinheiser og boligheiser til hele Norge!

Telefon: +47 56 32 00 09
E-post: info@cibeslift.no

Cibes, avdeling Oslo:

Adresse: Billingstadsletta 13, 1396 Billingstad

VÅRE ÅPNINGSTIDER

Man – Fre: 07.30 – 15.30
Idrettsveien 151, 5353 STRAUME

Vakttelefon: +47 907 59 553

Kontaktpersoner:

OSLO: 

Gunnar Brattli, Adm. direktør
gunnar.brattli@cibeslift.no

Ragna Marie Gillebo, Økonomisjef
ragna-marie.gillebo@cibeslift.no

Jan Minge, Salgsansvarlig:
+47 934 70 630jan.minge@cibeslift.no

Chris Thompson, Salg, boligheis:
+47 484 75 833 /chris.thompson@cibeslift.no

BERGEN:

Tommy Jakobsen, Fung. Arbeidsleder:
+47 920 20 092/ tommy.jakobsen@cibeslift.no

Tom Stian Kallekleiv, Salgs- og prosjektkoordinator:
+47 976 93 156tom-stian.kallekleiv@cibeslift.no

Marianne Bru, Regnskapsansvarlig:
marianne.bru@cibeslift.no

Silje Brandsøy, Markedsansvarlig:
+47 975 93 519 / silje.brandsoy@cibeslift.no

Be om gratis infopakke.

Leter du etter heisløsning til ditt hjem eller arbeidssted?

Be om digital informasjonspakke her!